Inspirace

Radostné barvy jara

Růžová prvních květinových pupenů, zelená tráva, modrá obloha. Jaro přináší k životu celou paletu radostných barev.

Vyberte provázek, stuhu nebo korálek v oblíbené barvě, připojte personalizovaný talisman s pozitivním poselstvím a těšte se na nové roční období.

Zobrazit podrobnosti

Šperky z perleti

Kultovní vzory klasických talismanů Lilou provedeny z perletí jsou skvělou volbou pro milovniky jemných šperků.

Možnost personalizace přívěsků s osobním rytím Vám pomůže uschovat ty nejkrásnější vzpomínky na dlouhou dobu.

Zobrazit podrobnosti

Ušlechtilý lesk zlata vzorku 585

Šperky ze zlata vzorku 585 jsou skvělý nápad na dárek pro milovanou osobu. Upoutají pozornost, jsou krásné a nadčasové. Osobní rytina dodá na výjimečnosti a pomůže vyjádřit pocity.

Zobrazit podrobnosti

Ještě více osobitosti...

Díky inovativní metodě přenosu vlastnoručních nápisů a kreseb na oblíbené přívěsky si osobitost můžete vychutnat ještě více! Speciální rytina je řešení, díky kterému můžete mít kresbu dítěte nebo vyznání lásky vždy u sebe.

Zobrazit podrobnosti

Na Svatbu

Prožijte tento výjimečný den s Lilou. Zachovejte si nejcennější chvíle díky přívěskům nejkrásnějších emocí. Osobitost rytiny umožní zvěčnit vzpomínky a odrazit sílu pocitů.

Zobrazit podrobnosti

Pro nejmenší

Přívěsky Lilou plné pozitivní symboliky jsou dokonalým dárkem pro každé dítě. Nejenže přinesou radost, ale také pomohou vyjádřit pocity. Přizpůsobení osobitou rytinou připomene Vaše bezstarostné chvíle a pomůže vám zachovat nejkrásnější vzpomínky.

Zobrazit podrobnosti

Pro Něj

Nadčasové doplňky pro stylové muže: obchodní tašky, organizátory, manžetové knoflíky, náramky a náhrdelníky. Můžete je přizpůsobit osobitou rytinou, která jim dodá individuální vzhled.

Zobrazit podrobnosti